Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  افت کش

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  دلتامترین واستر ۲٫۵ %EC

  20,000 تومان
  دلتامترین در بازار با نام تجاری دسیس موجود است ، دلتامترین موثرترین حشره کش از گروه پایروتیروئیدهاست که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف وسیعی از آفات گیاهی نظیر سن های غلات ، ملخها ، لارو بال پولکداران ، سرخرطومیها ، شته ها ، کنه ها ، کک های آفات گیاهی ، تریپس ها ، شپشک ها ، عسلک ها ، مگس های سفید گلخانه و پسیلها بر روی گندم ، پنبه ، یونجه ، سبزیجات ، سویا ، چغندر قند، درختان میوه سردسیری را کنترل می نماید . این ترکیب ۱۰-۱۵ روز روی سطوح سمپاشی شده دوام دارد.

  کلرپیریفوس واستر ۴۰٫۸EC%

  30,000 تومان
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دورسبان وجود دارد . این سم از گروه حشره کش های فسفره آلی است که با نحوه اثر تماسی ، گوارشی و تنفسی طیف وسیعی از آفات جونده و مکنده (سخت بال پوشان ، دوبالان ، جور بالان ، بال پولک داران ) را در محصولات زراعی و باغی از جمله دانه داران ، هسته داران ، میوه های آجیلی ، سبزیجات ، صیفی جات ، سیب زمینی ، یونجه ، گندم ، جو ، ذرت ، سویا ، آفتابگردان ، چغندر قند کنترل می کند.

  فن والریت واستر

  40,000 تومان
  این آفت کش در بازار با نام تجاری سومیسیدین وجود دارد . این ترکیب اثر ضربه ای سریع دارد و از گروه پایتیروئیدهای مصنوعی است که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف گسترده ای از آفات راسته های بال پولک داران ، سخت بال پوشان و غیره را در محصولات مختلفی نظیر دانه های روغنی صیفی جات ، سبزیجات ، میوه های آجیلی ، سیب زمینی ، چغندر و یونجه ، غلات لوبیا ، نخود و نیز درختان میوه کنترل می کند.

  فن پروپاترین واسترگرین ۱۰% EC

  40,000 تومان
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دانیتول وجود دارد. فن پروپاترین حشره كش و كنه كش پایروتیروئيد های مصنوعی با خاصيت غير سيستميك و اثر تماسي و گوارشي مي‌باشد كه بصورت امولسيون (EC10%) براي كنترل حشرات و كنه‌هاي آفات گياهي به جز کنه های خانواده اریوفیده و نیز مگس های سفید و لارو پروانه ها را روی درختان میوه، نباتات زراعی، سبزیجات و گیاهان زینتی استفاده مي‌شود . فن پروپاترین هم چنین علاوه بر کشندگی دارای خاصیت دورکنندگی روی کنه ها است و با جلوگیری از تغذیه کنه های بالغ و کاهش اعمال حیاتی آنان، موجب کاهش تخم ها می گردد.

  دیکلرووس واستر EC 50%

  50,000 تومان
  این آفت کش در بازار با نام تجاری ددواپ وجود دارد . دیکلرووس حشره كش و كنه كش غيرسيستميك و نفوذي با اثر تماسي، گوارشي و تنفسي (تدخيني) و اثر ضربه اي شديد، دارای دوره محافظتي کوتاه مي‌باشد. این ترکیب خاصیت تخم کشی بالایی دارد ولی بعلت دوام و باقیمانده کم روی محصول، روی کنه ها ضعیف تر از حشرات عمل می کند. اثر اين سم در مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي جانوران است.

  سایپرمترین واسترگرین ۴۰% EC

  40,000 تومان
  سايپرمترين يك حشره كش غیرسیستمیک،تماسي و گوارشي است با اثر ابقائي روي گياه از گروه پايرتروييدها. دارای اثر سریع، پایدار و بسیار موثر روی شب پره ها و حشرات جونده در سیب و پنبه . این سم بصورت تماسی موثر بوده و اثر آن به میزان پوشش سم پاشی بستگی دارد.

  افت کش

  Filter by:

  Clear All
  حداقل: 20,000 تومان حداکثر: 50,000 تومان
  ريال20000 ريال50000