Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  انتخاب زبان
  جستجو

  دایان

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  تصویر  سیلیکون پاور دایان (130CC)

  سیلیکون پاور دایان (130CC)

  22,000 تومان
  سیلیکون پاور دایان محصولی جهت کنترل آفات و بیماری‌های قارچی طیف وسیعی از گیاهان زینتی تولید شده است. این گیاهان به علت قرار گیری در شرایط نامساعد منزل و آپارتمان در معرض انواع تنش و بیماری‌ها قرار دارند. با استفاده از این محصول گیاهان خود را در برابر انواع آفات و بیماری‌ها حفظ کنید. نوع محصول : مایع حجم : 130 سی‌سی وزن : 300 گرم نحوه استفاده : بسته به علت مصرف می‌توان به روش اسپری برگی و یا همراه با آب آبیاری مصرف کرد.
  تصویر  ضد تنش پولاد (1Lit)

  ضد تنش پولاد (1Lit)

  85,000 تومان
  امروزه یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث کاهش عملکرد گیاهان زراعی و باغی می‌شود، تنش‌های محیطی است. کود ضد تنش پولاد با استفاده از ترکیبات ضد تنش فرموله و تولید شده که گیاهان را در مقابل انواع تنش‌های محیطی از جمله شوری، گرما و سرما حفظ می‌کند. این محصول بصورت سوسپانسیون تولیده است. با مصرف این ترکیب محصولات خود را در برابر خسارت انواع تنش‌های محیطی حفظ کنید. نوع ترکیب : مایع حجم : 1 لیتر وزن : 1/3 کیلوگرم نحوه مصرف : محلول‌پاشی ( برگ‌پاشی)
  تصویر  کود آبنوش بذر دایان (500CC)

  کود آبنوش بذر دایان (500CC)

  65,000 تومان
  جوانه‌زنی و استقرار گیاهچه‌ها حساس‌ترین و مهمترین مرحله از رشد گیاهان است. کود آبنوش بذر دایان محصولی است که در جهت تسریع در جوانه زنی و استقرار موفق گیاهچه‌ها و در نهایت افزایش عملکرد فرموله و تولید شده و با افتخار تقدیم شما عزیزان می‌شود. نوع کود : مایع حجم : 500 سی‌سی وزن : 600 گرم نحوه مصرف : بصورت پرایم ( غوطه‌ور سازی بذور در محلول کودی )
  تصویر  کود آمینو اسید دایان (1Lit)

  کود آمینو اسید دایان (1Lit)

  100,000 تومان
  کود آمینو اسید ” آمینو وافر دایان ” برای کاهش میزان انرژی مصرفی گیاهان و همچنین افزایش رشد قسمت هوایی و ریشه آنها فرموله و تولید شده است. این کود با تامین طیف کاملی از اسیدهای آمینه گیاه، عملکرد و رشد اندام‌های مختلف آن را افزایش می‌دهد. اسیدهای آمینه به‌طور مستقیم و غیر مستقیم بر فعالیت‌های رشدی، فیزیولوژیکی و نموی همه گیاهان تاثیر بسزایی دارند. این محصول به صورت شگفت‌انگیز در کوتاه مدت اثر خود را روی گیاه گذاشته و باعث بهبود وضعیت رشدی گیاه می‌شود. شما با مصرف این کود، تفاوت را با محصولات مشابه موجود در بازار احساس خواهید کرد. نوع کود : مایع حجم محصول : 1 لیتر وزن محصول : 1/3 کیلوگرم نحوه مصرف : مصرف ریشه ای (تزریق با آب آبیاری) و یا محلول پاشی (به صورت مصرف ریشه ای جذب و اثرگذاری بالاتری خواهد داشت)
  تصویر  کود آهن دایان (1Lit)

  کود آهن دایان (1Lit)

  115,000 تومان
  یکی از مشکلات اساسی اکثر خاک‌ها در دنیا، جذب عناصر بویژه آهن است. کود آهن دایان نوعی کود مایع است که از ۶ درصد آهن خالص تشکیل شده که با EDTA به حالت کلات در آمده است که قابلیت جذب بالایی دارد. کمبود آهن در خاک و یا عدم توانایی گیاه در جذب این عنصر تاثیر مستقیم بر فتوسنتز و عملکرد گیاه دارد. این کود مایع را می‌توانید به دو صورت ریشه‌ای و محلول‌پاشی در اختیار گیاه خود قرار دهید. کود کلات آهن دایان بصورت مایع در بسته بندی‌های 1 لیتری ارائه می‌شود. نوع کود : مایع حجم : 1 لیتر وزن : 1/3 کیلوگرم نحوه مصرف : محلول‌پاشی و یا استفاده به همراه آب آبیاری
  تصویر  کود پتاسیم دایان (1Lit)

  کود پتاسیم دایان (1Lit)

  85,000 تومان
  پتاسیم یکی از موثرترین عناصر بر کیفیت محصولات باغی و زراعی است. فسفر نیز در بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی داخل گیاه ایفای نقش می‌کند. کود پتاس وافر دایان حاوی درصد بالایی از عناصر پتاسیم و فسفر معدنی بصورت قابل جذب برای گیاه است. این محصول با روش سوسپانسیون فرموله و تولید شده که دارای 54 درصد پتاسیم و 45 درصد فسفر است. این کود بصورت مایع تهیه شده که حلالیت بالای آن باعث افزایش کیفیت و جذب حداکثری عناصر موجود در آن توسط گیاه شده است. این محصول با رعایت تمامی استانداردهای بین‌المللی و مطابق تکنولوژی‌های روز تولید شده و با افتخار تقدیم شما مشتریان عزیز می‌شود. این کود مایع را می‌توانید بسته به زمان مصرف هم به‌صورت محلول‌پاشی و هم همراه آب آبیاری ( ریشه‌ای) مصرف کنید. نوع کود : مایع حجم محصول : 1 لیتر وزن محصول : 1/8 کیلوگرم نحوه مصرف : به‌صورت محلول‌پاشی و یا به همراه آب آبیاری