Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  انتخاب زبان
  جستجو

  واستر گرین

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کود واستر گرین ۴۰-۱۰-۱۰ (10Kg)

  180,000 تومان
  کود واستر گرین ۴۰-۱۰-۱۰ یک کود قابل حل در آب می باشد که دارای حداکثر حلالیت و خلوص بوده و فاقد کلر و سدیم می باشد

  کود خانگی واستر گرین ۲۰-۲۰-۲۰ (1/5Kg)

  کود واستر گرین ۲۰-۲۰-۲۰ یک کود قابل حل در آب می باشد که دارای حداکثر حلالیت و خلوص بوده و فاقد کلر و سدیم می باشد. وجود ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت مساوی باعث می شود که بتوان از این محصول در تمام مراحل رشد گیاه استفاده نمود.

  کود واستر گرین 10-52-10 (10Kg)

  180,000 تومان
  کود واستر گرین ۱۰-۵۲-۱۰ به صورت کاملاً محلول در آب و با درصد بالای فسفر دارای حداکثر حلالیت و خلوص بوده و فاقد کلر و سدیم می باشد.

  دلتامترین واستر ۲٫۵% 1Lit) EC)

  180,000 تومان
  دلتامترین در بازار با نام تجاری دسیس موجود است ، دلتامترین موثرترین حشره کش از گروه پایروتیروئیدهاست که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف وسیعی از آفات گیاهی نظیر سن های غلات ، ملخها ، لارو بال پولکداران ، سرخرطومیها ، شته ها ، کنه ها ، کک های آفات گیاهی ، تریپس ها ، شپشک ها ، عسلک ها ، مگس های سفید گلخانه و پسیلها بر روی گندم ، پنبه ، یونجه ، سبزیجات ، سویا ، چغندر قند، درختان میوه سردسیری را کنترل می نماید . این ترکیب ۱۰-۱۵ روز روی سطوح سمپاشی شده دوام دارد.

  کلرپیریفوس واستر ۴۰٫۸% 1Lit) EC)

  180,000 تومان
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دورسبان وجود دارد . این سم از گروه حشره کش های فسفره آلی است که با نحوه اثر تماسی ، گوارشی و تنفسی طیف وسیعی از آفات جونده و مکنده (سخت بال پوشان ، دوبالان ، جور بالان ، بال پولک داران ) را در محصولات زراعی و باغی از جمله دانه داران ، هسته داران ، میوه های آجیلی ، سبزیجات ، صیفی جات ، سیب زمینی ، یونجه ، گندم ، جو ، ذرت ، سویا ، آفتابگردان ، چغندر قند کنترل می کند.

  میکرومیکس (1Kg)

  180,000 تومان
  این ترکیب به منظور پیشگیری و درمان مشکلات ناشی از کمبود ریز مغذی ها در گیاهان مختلف مناسب می باشد . ریزمغذی ها در فرآیندهای فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی گیاه نقش به سزایی دارند