در حال بارگزاری ...

دیبای سبز در لغت به معنی پارچه ی ابریشمی سبز رنگی میباشد که همچون جامه ی سبزی زمین را ملبس می سازد.در انتخاب این کلمه از قران مجید استفاده شد و با عنایت خداوند منان در سوره ی انسان آیه 21 کلمه ی سندس خضر به معنای دیبای سبز استخراج گردید.

شرکت پالیز گستر ویرا به شماره ثبت 522646 در سال 1396 کار خود را در حیطه ی محصولات و خدمات کشاورزی، با فروش مایحتاج کشاورزان از جمله سم، کود، بذر، ابزار آلات و ادوات کشاورزی و همچنین ارائه ی خدمات کشاورزی و فضای سبز، آغاز نمود.

مجموعه ی فوق تشکلی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور از جمله دانشگاه تهران می باشد.

مدیر عامل این شرکت آقای سعید تاجیک دانشجوی مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران می باشد که با همکاری برادر خود مهندس قاسم تاجیک این شرکت را راه اندازی نمودند و از ابتدای امر 20 درصد درآمد حاصل شرکت را در راستای ترویج و توسعه و اصلاح امور کشاورزی بصورت عام المنفعه تخصیص دادند.

مجموعه فروشگاهی این شرکت تحت لوگو و برند دیبای سبز به شماره ثبت 300447 می باشد.

این شرکت با بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی بصورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به عقد قرارداد نموده و محصولات و خدمات این شرکت ها را بصورت مستقیم عرضه مینماید.

هدف دیبای سبز جلب رضایت شما مشتریان عزیز و کمک و همکاری با کشاورزان عزیز این مرز و بوم می باشد. با حذف واسطه بین تولیدکننده و مصرف کننده قیمت محصولات و مواد لازم برای شما عزیزان کاهش میابد.

شرکت پالیزگستر ویرا با همکاری و همیاری اساتید بزرگ دانشگاهی و دانش جویان و دانش آموختگان برتر کشور برنامه توسعه ی دیبا را طراحی نموده و طی برنامه های آتی انشالله به اجرا در خواهد آورد و به یاری و همکاری شما هم میهنان عزیز و گرانقدر سبب رفع عیوب و کاستی های کشاورزی ایران سرافراز و پرافتخار خواهیم شد.

به امید روزی که کشاورزان ایران زبان زد دیگر کشور ها بوده و الگوی آنان قرار بگیریم و به امید روزی که در تمامی محصولات کشاورزی و سلامت غذایی کشور خودکفا گردیم.

دسته بندی ها
بذر
نشا ، نهال پالونیا
کود ، خاک
ابزار ، ادوات ، ماشین آلات