Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Change Language
  Search

  Acaricide

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page
  دیازینون واستر ۶۰% EC

  دیازینون واستر ۶۰% 1Lit) EC)

  ناموجود
  دیازینون از گروه حشره کش های فسفره آلی است که با نحوه اثر تنفسی، تماسی و گوارشی جهت کنترل طیف وسیعی از حشرات جونده (برگخوار ، ساقه خوار و ریشه خوار ) و مکنده در اکثر محصولات باغی و زراعی از جمله مرکبات ، سیب ، گلابی ، گیلاس ، هلو ، انگور ، ذرت ، سورگوم ، یونجه و غیره استفاده می شود.
  فن والریت واستر

  فن والریت واستر ۲۰ % Lit) EC?)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری سومیسیدین وجود دارد . این ترکیب اثر ضربه ای سریع دارد و از گروه پایتیروئیدهای مصنوعی است که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف گسترده ای از آفات راسته های بال پولک داران ، سخت بال پوشان و غیره را در محصولات مختلفی نظیر دانه های روغنی صیفی جات ، سبزیجات ، میوه های آجیلی ، سیب زمینی ، چغندر و یونجه ، غلات لوبیا ، نخود و نیز درختان میوه کنترل می کند.
  فن پروپاترین واسترگرین ۱۰% EC

  فن پروپاترین واسترگرین ۱۰% 1Lit) EC)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دانیتول وجود دارد. فن پروپاترین حشره كش و كنه كش پایروتیروئيد های مصنوعی با خاصيت غير سيستميك و اثر تماسي و گوارشي مي‌باشد كه بصورت امولسيون (EC10%) براي كنترل حشرات و كنه‌هاي آفات گياهي به جز کنه های خانواده اریوفیده و نیز مگس های سفید و لارو پروانه ها را روی درختان میوه، نباتات زراعی، سبزیجات و گیاهان زینتی استفاده مي‌شود . فن پروپاترین هم چنین علاوه بر کشندگی دارای خاصیت دورکنندگی روی کنه ها است و با جلوگیری از تغذیه کنه های بالغ و کاهش اعمال حیاتی آنان، موجب کاهش تخم ها می گردد.
  دیکلرووس واستر EC 50%

  دیکلرووس واستر 1Lit) EC 50%)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری ددواپ وجود دارد . دیکلرووس حشره كش و كنه كش غيرسيستميك و نفوذي با اثر تماسي، گوارشي و تنفسي (تدخيني) و اثر ضربه اي شديد، دارای دوره محافظتي کوتاه مي‌باشد. این ترکیب خاصیت تخم کشی بالایی دارد ولی بعلت دوام و باقیمانده کم روی محصول، روی کنه ها ضعیف تر از حشرات عمل می کند. اثر اين سم در مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي جانوران است.
  Picture of فوزالن ( 1Lit)

  فوزالن ( 1Lit)

  ناموجود

  Acaricide

  Filter by:

  Clear All