Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  انتخاب زبان
  جستجو

  کود،خاک،سم

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  روغن ولک (سوپر اویل) {گالن 20لیتری}

  414,000 تومان
  این ترکیب در بازار با نام تجاری روغن ولک(Volck (L 80% وجود دارد. روغنهایی که در کشاورزی مصرف می شوند از تقطیر نفت خام در فرایند تصفیه تولید می شوند. سوپراویل از 80% روغن ، 18% آب و 2% امولیسیفایر تشکیل شده و درجه سولفوناسیون آن 92 درصد است. این ترکیب به منظور کنترل بسیاری از آفات در کشاورزی بکار می رود. استفاده از امولیسیون روغن و آب موجب می شود که سطح گیاه بهتر پوشش یابد. این امولیسیون پس از محلول پاشی سریعا شکسته و یک لایه نازک روغن بر روی گیاه قرار می گیرد و آب موجود در امولیسیون بصورت قطره از سطح برگ خارج می شود. سوپراویل برای انسان، سایر پستانداران و پرندگان مضر نبوده و پس از روغن پاشی سریعا پخش شده و بر روی محصولات باقیمانده ای ندارد. هرگونه باقیمانده این ترکیب بواسطه باکتریها تجزیه شده و برای محیط زیست (یکی از مزایای سوپراویل نسبت به آفتکشها این است که موجب آلودگی آب، خاک و یا هوا نمی شود) نیز خطر کمتری دارد. در مورد دشمنان طبیعی و حشرات مفید نیز تا زمانیکه مستقیما روغن پاشی نشوند صدمه نمی بینند، بنابراین روغن پاشی باید خارج از ساعات فعالیت حشرات گرده افشان و دشمنان طبیعی انجام شود.

  دی کلوپ فوپ متیل (ایلوکسان) {یک لیتری}

  280,800 تومان
  دیکلوفوپ متیل برای مبارزه عليه علفهای هرز از قبيل يولاف وحشی‌، فالاريس چچم (لولئوم) ساير گياهان باريك برگ در مزارع گندم، جو وچاودار و همچنين علفهای‌خودروی مزارع چغندر قند، سوژا، كتان، كرفس، شلغم روغنی و تعداد ديگری از گياهان بكار می رود. با توجه به آزمايشات انجام شده ايلوكسان برای زنبور عسل سميت ندارد و برای حشرات مفيد تاثيرات منفی ديده نشده است. مبارزه به موقع در اوائل فصل با نتيجه بهتر و محصول بيشتری‌ همراه است. علفهای هرز برای‌جذب مواد غذايي ، رطوبت و نور در تمام مراحل رشد نباتات زراعی به شدت رقابت می كند و اگر به موقع و در اوائل كشت نسبت به دفع آنها اقدام نشود به ميزان برداشت نهايي محصول چه از لحاظ كيفی و چه از لحاظ كمی زيان غير قابل جبرانی خواهند زد. مبارزه به موقع با علفكش دیکلوفوپ متیل نه تنها از اين خسارت جلوگيری‌خواهد كرد، بلكه چون علفهای هرز در اوائل فصل و در سنين 4-2 برگه نابود می شوند زراعت بدون رقيب بكمال رشد خود خواهد رسيد و محصول عالی و مرغوب بدست خواهد آمد. آزمايشات نشان ميدهد كه حضور 150 جوانه علف هرز در متر مربع موجب تقليل محصول تا حدود 30% است.

  جیبرلیک اسید {200 سی سی}

  290,000 تومان
  290,000 تومان
  تنظیم کننده رشد جیبرلیک اسید
  دارای 40 گرم جیبرلیک اسید در لیتر (هر 25 میلی لیتر دارای یک گرم جیبرلیک اسید میباشد) تجزیه های تضمین شده جیبرلیک اسید 4% غلظت ویژه: 1 ترکیبات سازنده: جیبرلیک اسید و حلال بی ضرر

  دیازینون (پازودکس)

  234,000 تومان
  این آفتکش در بازار با نامهای تجاری بازودین Basudin EC , WP , O , D , G , TC , SC و دیاکاپ Diacap SC30% وجود دارد. ديازينون از گروه حشره كشهاي فسفره آلي و زير گروه اسيد فسفروتيوئيك بوده كه تا حدي خاصيت سيستميك و نفوذي دارد. اين تركيب باطيف وسيع عليه انواع آفات برگخوار، ساقه خوار و ريشه خوار، مكنده و خاكزي با فرمولاسيونهاي امولسيون (EC60%)، پودر وتابل (WP40%) و گرانول (G5% و G10%) بكار مي‌رود که فرم گرانول از ريشه جذب شده و وارد قسمتهاي سبز گياه می شود . بايد توجه داشت كه اگر از اين سم براي ضد عفوني بذور و ريشه نهالها استفاده ‌شود، در رشد جوانه ها ايجاد اختلال خواهد نمود. دوام سم در خاك 12 تا 14 هفته است زيرا بشدت جذب كلوئيدهاي خاك مي‌شود، بطوركلي در مدت 3-2 هفته اول بيش از 50 در صد آن تجريه مي‌شود. سميت آن از راه جذب پوستي بسيار زياد است. جذب پوستي آن ايجاد مسموميت حاد و مزمن مي‌كند. براي ماهيها، زنبور عسل و ساير حشرات مفيد خطرناك است.

  فوزالن (زولن) {یک لیتری}

  219,600 تومان
  فوزالن حشره كش و كنه كش فسفره تماسی- گوارشی ‌با خاصيت نفوذی است كه دارای دامنه تاثير گسترده بر حشرات و كنه های مضر می باشد. فوزالن به سرعت در بافتهای گياهی نفوذ كرده و در سطح گياه سريعا به مواد بی‌خطر تجزيه می شود.فوزالن بر پارازيتها ، شكاريها ، زنبورهای‌عسل ، حشرات گرده افشان و ديگر حشرات مفيد تاثيری نداشته و بی زيان بودن آن برای حشرات مفيد، فوزالن را در صدر سموم مناسب برای مبارزه تلفيقی‌قرار داده است. مصرف فوزالن بوسيله كارشناسان مبارزات تلفيقی و سازمانهای تحقيقاتی‌ سراسر جهان و همچنين سازمانهای بين المللی‌از قبيل: " سازمان بين المللی مبارزه بيولوژيك " و " سازمان اروپائی و مديترانه ای حفظ نباتات" توصيه می شود. فوزالن همچنين كنه های مقاوم به سموم ارگانو فسفره را نابود ميكند.

  کود مایع روی 60% +پتاسیم 30% (یک لیتری)

  220,000 تومان
  220,000 تومان
  60%Zn+30%K
  بستن
  اپلیکیشن دیبای سبز
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از گوکل پلی