Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  انتخاب زبان
  جستجو

  سمپاش بنزینی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سمپاش موتوری SKN4000

  2,600,000 تومان
  از سمپاشهای خرطومی می توان برای پخش کودها و سم هایی که به صورت گرد هستند، استفاده کرد. همچنین برای سوزاندن علف های هرز و دفع برخی از آفات می توان می توان با کمی تغییرات، سمپاش را به شعله افکن تبدیل کرد. تكنيك اين سمپاش، براي شكستن محلول و توليد قطره سمي، با استفاده از جريان شديد هوا مي باشد. این عمل از طريق يك توربين ساده و نصب شده بر روي محور مركزي يك موتور دو زمانه انجام مي شود. ضمن آنكه به وسيله كلاهك و يا شبكه هاي متفاوتی كه در انتهاي لوله خرطومي قرار مي گيرد، جهت پاشش نيز قابل كنترل است. موتور این سمپاش ها، از نوع بنزینی دو زمانه هستند که احتراق در آنها به روش CDI (تخلیه خازنی) صورت می گیرد. موتورهای CDI، دارای درجه آزادی بالاتری در کنترل هستند بنابراین، خصوصیات اصلی موتور از جمله کوبش، خام سوزی و گردش مجدد گازهای اگزوز را می توان به طور قابل توجهی در مقایسه با موتورهای PFI (تزریق غیر مستقیم) بهبود بخشید.

  سمپاش شارژی میکرونر SKN7000

  2,050,000 تومان
  شرح دستگاه: در نازل های هیدرولیک متعارف، اندازه های متفاوتی از قطرات تولید می شود که در نتیجه، بخش اعظم آفت کش به صورت قطرات درشت تلف شده و قطرات خیلی کوچک تر نیز دچار رانش می گردند. نیاز به پراکنش کمتر در اندازه قطرات، ساخت تجهیزات تولید کننده قطرات با اندازه کنترل شده، را به دنبال داشت که در این بین سمپاش های با دیسک گردان مناسب ترین آنها محسوب می شود. همانگونه که میدانید برای از بین بردن آفت های مختلف، نیاز به محدوده خاصی از قطر ذرات داریم. به طور مثال، برای از بین بردن پروانه بالغ حشرات سمومی با محدوده قطر 10-50 میکرون و برای از بین بردن لارو و کرم حشرات و همچنین بیماریها سمومی با محدوده قطر 150-30 میکرون بیشترین تأثیر را دارند. متأسفانه قالب سمپاش های مرسوم در کشور به دلیل پایین بودن تکنولوژی، محدوده وسیعی از قطرات را از نظر اندازه تولید می نمایند و لذا تأثیرپذیری پایینی دارند. با استفاده میکرونرها یا نازل های چرخشی، کنترل اندازه قطرات در محدوده کاملاً مشخص میسر می باشد. ظرفیت کاری این دستگاه فوق العاده بوده و حدود 5ha/day می باشد. مکانیزم دستگاه نیز آن بسیار ساده است و با استفاده از پمپ، برای سمپاشی گیاهان زراعی بلند محدودیتی ندارد. در این سمپاش ها با تعویض نازل و تغییر قطر محل خروج سم، میزان خروجی مایع سم از 15lit/ha تا 45lit/ha تغییر می کند. انتخاب نوع نازل بستگی به نوع سم و قطر ذرات مایع مورد نظر خواهد داشت، به طوری که برای پاشش سموم علف کش از نازل هایی با بیشترین قطر موجود استفاده می گردد تا ذراتی با قطر 250 میکرون با مناسبترین قطر و کمترین بادبردگی به دست آید.

  سمپاش موتوری SKN5000

  ناموجود
  شرح دستگاه: سمپاش های پشتی موتوری به منظور سهولت کار و نیز افزایش بازده عملیات سمپاشی، ساخته و ارائه شده اند که موتور توان لازم برای تأمین فشار در مایع سم و پاشیدن آن را تأمین می کند. سمپاش های پشتی موتوری در شرایط مساعد روزانه در حدود 2 تا 3 هکتار را می توان سمپاشی کرد. در این نوع سمپاش، کیفیت سمپاشی نیز به خاطر وجود قطرات بسیار ریز بهتر است و از چکیدن مایع سم از روی برگها جلوگیری می شود. امروزه استفاده از این نوع سمپاش ها، به دلیل وزن سبک، عدم اتلاف انرژی و لهیدگی محصول در مقایسه با سمپاش های پشت تراکتوری، با استقبال زیادی مواجه شده است که در نتیجه بهبود کیفیت سمپاشی را در پی دارد. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود: قابل استفاده برای باغات کوچک، مناسب برای سمپاشی درختان پایه بلند نظیر به، گلابی، زردآلو، پسته، پیشگیری از لهیدگی محصول، سرویس و نگهداری آسان و ارزان، کاهش هزینه های سمپاشی به صورت چشمگیر، قابل استفاده توسط یک نفر کاربر

  سمپاش بنزینی

  Filter by:

  Clear All
  حداقل: تومان حداکثر: 2,600,000 تومان
  ريال0 ريال2600000
  بستن
  اپلیکیشن دیبای سبز
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از گوکل پلی