Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Change Language
  Search

  Harvesting equipment

  شما مشتری گرامی میتوانید انواع برداشت مورد نیاز خود را در این قسمت تهیه کنید.

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page
  Picture of دروگر چهار چرخ علف چین 622

  دروگر چهار چرخ علف چین 622

  57,000,000 تومان
  شرح دستگاه: سری 622 توانسته است اصالت و تکنولوژی راهی جدید را به سوی مکانیزاسیون زمین های کوچک باز کند. بدنه این دستگاه به صورتی طراحی شده است که با کمترین ارتعاش، تمیزترین برش و مرتب ترین بافه بندی را داشته باشد. تعبیه صندلی بر روی دستگاه وضعیت ارگونومیکی عمل کرده و مانع از له شدن محصول می شوند. همچنین هد برنده دستگاه دارای ارتفاع قابل تنظیم بوده و امکان برش علف های کوتاه و بلند را فراهم کند. تراکتورهای چهارچرخ در شرایطی که خاک، توان کششی بیشتری را می طلبد بسیار مناسب است.
  Picture of نیمه هد گندمچین

  نیمه هد گندمچین

  15,000,000 تومان
  گندم یکی از محصولات استراتژیک کشور است که برداشت به موقع، میزان ریزش و رطوبت محصول در هنگام درو و... مواردی هستند که در انجام یک عملیات برداشت صحیح و کامل این محصول نقش دارند. با توجه به زمان کار زیاد در شیوه برداشت دستی و همچنین تلفات و ریزش زیاد و هزینه اولیه بالا در کمباین های برداشت غلّات، بیش از 40 سال است که گرایش عمومی به استفاده از ادواتی نظیر دروگر-بافه بندهای گندمچین سه چرخ و چهارچرخ در برداشت غلاتی چون گندم، جو و کنجد افزایش یافته است. کارکرد دقیق و حجم کار بالای اتصالات و قطعات و سیستم برنامه ریزی شده تمام مکانیکی این دروگرها، ناگریز برخی قسمتهای دستگاه را در دراز مدّت دچار فرسایش نموده و اهمیت تعمیرات و سرویس و نگهداری را بیشتر نمایان می کند. سرویس و نگهداری هر دستگاه، یکی از مهم ترین مراحل استفاده از یک دستگاه است که دو مقوله هزینه و کیفیت به یک اندازه در تعیین اثربخشی این عملیات نقش دارد. قطعات خارجی با کیفیت، اکثراً قیمت بالایی دارند که مصرف کننده را با مشکل روبرو خواهد کرد، از طرفی قطعات ارزان تر، کیفیت پایینتری دارند که علاوه بر آسیب به دستگاه، کاربر را در آینده متحمل هزینه های چند برابری تعمیرات مجدد می نماید. جوشکاری های مداوم، تنها باعث کاهش استحکام دستگاه شده و امکان بهره وری کامل از ظرفیت عملی دستگاه را به صورت جدی با مشکل مواجه می کند. شرکت سبزکوش نگین (SKN)، نماینده رسمی کمپانی BCS ایتالیا در ایران، طی مذاکراتی که با مسئولین فنی آن کمپانی داشته، به منظور رفاه حال مشتریان و افزایش سطح کارآیی و ایمنی، اقدام به تأمین مجموعه ای به نام "نیمه هد گندمچین" نموده، تا کاربران بتوانند به راحتی از قطعات یدکی اورجینال در دستگاه خود استفاده نمایند. در این مجموعه که با دقت بسیار بالایی تهیه شده است، قطعات بیشتر مستهلک شونده هد گندم چین دروگرهای سه چرخ و چهارچرخ، ارائه گردیده است که پس از جایگزینی با قطعات فرسوده، تا 90% کیفیت دستگاه نو را به مصرف کننده باز می گرداند. این در حالیست که مشتری مبلغ مناسبی را در مقایسه با روش بازسازی اساسی و یا تعویض دستگاه پرداخت می نماید. همچنین کاربران می توانند در صورت نیاز، یک سیستم گره زن کامل را نیز به ازای هر دستگاه خریداری نمایند. بدین صورت، مشکل تأمین قطعات با کیفیت و مقرون به صرفه برای دروگرهای گندمچین BCS، برای همیشه برطرف خواهد شد.
  Picture of دروگر سه چرخ گندم چین 622

  دروگر سه چرخ گندم چین 622

  70,000,000 تومان
  شرح دستگاه: سری 622 توانسته است اصالت و تکنولوژی راهی جدید را به سوی مکانیزاسیون زمین های کوچک باز کند. بدنه این دستگاه به صورتی طراحی شده است که با کمترین ارتعاش، تمیزترین برش و مرتب ترین بافه بندی را داشته باشد. تعبیه صندلی بر روی دستگاه وضعیت ارگونومیکی عمل کرده و مانع از له شدن محصول می شوند. همچنین هد برنده دستگاه دارای ارتفاع قابل تنظیم بوده و امکان برش گیاهان کوتاه و بلند را فراهم کند.
  Picture of دروگر سه چرخ علف چین 622

  دروگر سه چرخ علف چین 622

  52,000,000 تومان
  شرح دستگاه: سری 622 توانسته است با کمک اصالت و تکنولوژی راهی جدید را به سوی مکانیزاسیون زمین های کوچک باز کند. بدنه این دستگاه به صورتی طراحی شده است که با کمترین ارتعاش، تمیزترین برش و مرتب ترین بافه بندی را داشته باشد. تعبیه صندلی بر روی دستگاه وضعیت ارگونومیکی داشته و مانع از له شدن محصول می شوند. همچنین هد برنده دستگاه دارای ارتفاع قابل تنظیم بوده و امکان برش علف های کوتاه و بلند را فراهم کند.
  Picture of دروگرچهارچرخ گندم چین 622

  دروگرچهارچرخ گندم چین 622

  75,000,000 تومان
  شرح دستگاه: سری 622 توانسته است اصالت و تکنولوژی راهی جدید را به سوی مکانیزاسیون زمین های کوچک باز کند. بدنه این دستگاه به صورتی طراحی شده است که با کمترین ارتعاش، تمیزترین برش و مرتب ترین بافه بندی را داشته باشد. تعبیه صندلی بر روی دستگاه وضعیت ارگونومیکی عمل کرده و مانع از له شدن محصول می شوند. همچنین هد برنده دستگاه دارای ارتفاع قابل تنظیم بوده و امکان برش علف های کوتاه و بلند را فراهم کند. تراکتورهای چهارچرخ در شرایطی که خاک، توان کششی بیشتری را می طلبد بسیار مناسب است.
  Picture of علف زن - یونجه زن پشت تراکتوری Duplex

  علف زن - یونجه زن پشت تراکتوری Duplex

  34,000,000 تومان
  شرح دستگاه: یکی از ویژگی های برجسته کاتربار DUPLEX، نحوه قرارگیری دندانه های آن است که به شدت احتمال درگیری علوفه را کاهش می دهد، و در صورت خرابی، به راحتی می تواند بدون خارج کردن تیغه های داخلی تعویض شود. گیره های تنظیم شونده قابل انعطاف چاقو در این کاتربار بهترین حالت برش قیچی در تمام طول زمان انجام برش، بدون هیچ گونه نیاز به تنظیمات دستی، حفظ کرده و برشی بی نقص و بدون گرفتگی را فراهم می نماید. واحدهای ارتباطی در این کاتربار، جریان پیوسته ای از انتقال حرکت را تا واحد برش تأمین نموده و بیشترین راندمان را در خلال عملیات درو فراهم می نماید. تعداد بالای ضربه در دقیقه قابل کالیبراسیون می باشد که تنها به واسطه استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت در آن قابل حصول است و با درصد اطمینان بالا، بیشترین کارایی را حتی در دور موتور پایین برای کاربر ایجاد می نماید. بعلاوه تغییر زاویه این کاتربار از -55 تا +90 نه تنها مانورپذیری آن را در شیب آسانتر می سازد، بلکه در حمل و نقل آن نیز کمک می نماید.

  Harvesting equipment

  Filter by:

  Clear All
  Min: 15,000,000 تومان Max: 75,000,000 تومان
  ريال15000000 ريال75000000