Close
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  Filters
  انتخاب زبان
  جستجو

  علف کش

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  دی کلوپ فوپ متیل (ایلوکسان) {یک لیتری}

  136,000 تومان
  دیکلوفوپ متیل برای مبارزه عليه علفهای هرز از قبيل يولاف وحشی‌، فالاريس چچم (لولئوم) ساير گياهان باريك برگ در مزارع گندم، جو وچاودار و همچنين علفهای‌خودروی مزارع چغندر قند، سوژا، كتان، كرفس، شلغم روغنی و تعداد ديگری از گياهان بكار می رود. با توجه به آزمايشات انجام شده ايلوكسان برای زنبور عسل سميت ندارد و برای حشرات مفيد تاثيرات منفی ديده نشده است. مبارزه به موقع در اوائل فصل با نتيجه بهتر و محصول بيشتری‌ همراه است. علفهای هرز برای‌جذب مواد غذايي ، رطوبت و نور در تمام مراحل رشد نباتات زراعی به شدت رقابت می كند و اگر به موقع و در اوائل كشت نسبت به دفع آنها اقدام نشود به ميزان برداشت نهايي محصول چه از لحاظ كيفی و چه از لحاظ كمی زيان غير قابل جبرانی خواهند زد. مبارزه به موقع با علفكش دیکلوفوپ متیل نه تنها از اين خسارت جلوگيری‌خواهد كرد، بلكه چون علفهای هرز در اوائل فصل و در سنين 4-2 برگه نابود می شوند زراعت بدون رقيب بكمال رشد خود خواهد رسيد و محصول عالی و مرغوب بدست خواهد آمد. آزمايشات نشان ميدهد كه حضور 150 جوانه علف هرز در متر مربع موجب تقليل محصول تا حدود 30% است.

  ترفلان (تری فلوراین) {یک لیتری}

  88,400 تومان
  این علف کش در بازار با نام تجاری ترفلان (TREFLAN 48% EC)موجود است. تری فلورالین علف کشی است انتخابی از گروه دی نیترو آنیلین که علیه بسیاری از علفهای هرز کشیده برگ وپهن برگ یکساله بصورت قبل از رویش در مزارع پنبه، سویا، آفتابگردان حبوبات(لوبیا)، چغندرقند، هویج، کلزا و کنجد توصیه شده و همچنین می توان در نخود، هویج، کاهو، گوجه فرنگی، پیاز، سیر، انگور، توت فرنگی ، نیشکر و گیاهان زینتی نیز استفاده نمود.

  توفوردي+ ام سی پی آ (یو46کمبی فلوید) {یک لیتری}

  86,700 تومان
  این علف کش در بازار با نام تجاری یو46کمبی فلوید U 46 combi fluid 67.5% SL - وجود دارد. توفوردی+ ام سی پی آ علف کشی است هورمونی، انتخابی و سیستمیک که دارای 360 گرم توفوردی و 315 گرم ام سی پی آ بصورت نمک آمینه در هر لیتر می باشد. این علف کش بصورت پس از رویش علفهای هرز پهن برگ در مزارع گندم و جو مصرف می گردد و بسرعت از طریق ریشه و برگ جذب شده و در گیاه منتقل می شود. همچنین بصورت یک جلوگیری کننده از رشد از طریق تأثیر در فعالیت اکسین وایجاد اختلال در تنفس و رشد ، علفهای هرز را از بین می برد. توفوردی+ ام سی پ آ پس از 4-1 هفته در اثر رطوبت و درجه حرارت خاک تجزیه شده و اثری از آن باقی نمی ماند. علیرغم اینکه این علف کش برای ماهیها سمی نیست از ریختن بقایای این سم در آبهای جاری و زیرزمینی خودداری نمائید. این سم برای زنبور عسل سمی نیست.

  اگزادیازون (رونستار) {نیم لیتری}

  71,400 تومان
  اين علف کش در بازار با نام تجاري رونستار 25%Ronstar SL12% , EC وجود دارد. اگزاديازينون علف کشي است از گروه اکساديازول که داراي خاصيت تماسي، انتخابي و سيستميک بوده و براي کنترل علفهاي هرز مزارع برنج بصورت پس از رويش علفهاي هرز و در مزارع پياز بصورت بعد از کاشت و قبل از سبز شدن علفهاي هرز مورد استفاده قرار مي گيرد. اين علف کش در بدن پستانداران طي 72 ساعت عمدتاً از طريق ادرار، دفع و حذف مي شود. همچنين به سرعت توسط ذرات کلوئيدي و هوموس موجود در خاک با آبشويي يا انتقال جذب مي شود. نيمه عمر آن در خاک 6-3 ماه است ولي بافت خاک را بهم نمي زند.

  استوکلر شیماگرو {یک لیتری}

  70,000 تومان
  علف کشی است انتخابی ، از گروه استامیدها که بازدارنده سنتز پروتئین بوده و مانع تقسیم سلولی می شود.

  هالوکسی فوپ آرمتیل (سوپر گالانت) {نیم لیتری}

  62,900 تومان
  این علف کش در بازار با نام تجاری گالانت سوپر (GALLANT SUPPER10.8% EC ) وجود دارد. هالوکسی فوپ آرمتیل علف کشی از گروه 2و4 آریلوکسی فنوکسی پروپیونیک اسید است که برای کنترل پس از رویش طیف وسیعی از علفهای هرز نازک برگ یکساله و چند ساله در زراعتهای پهن برگ و باغات به کار می رود و بصورت امولسیون 8/10% (10.8% EC ) فرموله می شود. این علف کش برای ماهیها و پرندگان سمیت زیادی ندارد.

  علف کش

  Filter by:

  Clear All
  حداقل: تومان حداکثر: 136,000 تومان
  ريال0 ريال136000
  بستن
  اپلیکیشن دیبای سبز
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از کافه بازار
  دانلود از گوکل پلی