Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Change Language
  Search

  insecticide

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page
  Picture of روغن ولک غنچه

  روغن ولک غنچه

  20,521 تومان
  Ghoncheh Volck Oil

  تمامی محصولات از بهترین مواد کشورهای هلند٬آلمان٬ترکیه میباشد که طبق فرمولاسیون اروپا ٬توسط شرکت سحاب غنچه بسته بندی و ارائه میشود.
  دلتامترین واستر ۲٫۵ %EC

  دلتامترین واستر ۲٫۵% 1Lit) EC)

  ناموجود
  دلتامترین در بازار با نام تجاری دسیس موجود است ، دلتامترین موثرترین حشره کش از گروه پایروتیروئیدهاست که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف وسیعی از آفات گیاهی نظیر سن های غلات ، ملخها ، لارو بال پولکداران ، سرخرطومیها ، شته ها ، کنه ها ، کک های آفات گیاهی ، تریپس ها ، شپشک ها ، عسلک ها ، مگس های سفید گلخانه و پسیلها بر روی گندم ، پنبه ، یونجه ، سبزیجات ، سویا ، چغندر قند، درختان میوه سردسیری را کنترل می نماید . این ترکیب ۱۰-۱۵ روز روی سطوح سمپاشی شده دوام دارد.
  کلرپیریفوس واستر ۴۰٫۸EC%

  کلرپیریفوس واستر ۴۰٫۸% 1Lit) EC)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دورسبان وجود دارد . این سم از گروه حشره کش های فسفره آلی است که با نحوه اثر تماسی ، گوارشی و تنفسی طیف وسیعی از آفات جونده و مکنده (سخت بال پوشان ، دوبالان ، جور بالان ، بال پولک داران ) را در محصولات زراعی و باغی از جمله دانه داران ، هسته داران ، میوه های آجیلی ، سبزیجات ، صیفی جات ، سیب زمینی ، یونجه ، گندم ، جو ، ذرت ، سویا ، آفتابگردان ، چغندر قند کنترل می کند.
  دیازینون واستر ۶۰% EC

  دیازینون واستر ۶۰% 1Lit) EC)

  ناموجود
  دیازینون از گروه حشره کش های فسفره آلی است که با نحوه اثر تنفسی، تماسی و گوارشی جهت کنترل طیف وسیعی از حشرات جونده (برگخوار ، ساقه خوار و ریشه خوار ) و مکنده در اکثر محصولات باغی و زراعی از جمله مرکبات ، سیب ، گلابی ، گیلاس ، هلو ، انگور ، ذرت ، سورگوم ، یونجه و غیره استفاده می شود.
  فن والریت واستر

  فن والریت واستر ۲۰ % Lit) EC?)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری سومیسیدین وجود دارد . این ترکیب اثر ضربه ای سریع دارد و از گروه پایتیروئیدهای مصنوعی است که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف گسترده ای از آفات راسته های بال پولک داران ، سخت بال پوشان و غیره را در محصولات مختلفی نظیر دانه های روغنی صیفی جات ، سبزیجات ، میوه های آجیلی ، سیب زمینی ، چغندر و یونجه ، غلات لوبیا ، نخود و نیز درختان میوه کنترل می کند.
  فن پروپاترین واسترگرین ۱۰% EC

  فن پروپاترین واسترگرین ۱۰% 1Lit) EC)

  ناموجود
  این آفت کش در بازار با نام تجاری دانیتول وجود دارد. فن پروپاترین حشره كش و كنه كش پایروتیروئيد های مصنوعی با خاصيت غير سيستميك و اثر تماسي و گوارشي مي‌باشد كه بصورت امولسيون (EC10%) براي كنترل حشرات و كنه‌هاي آفات گياهي به جز کنه های خانواده اریوفیده و نیز مگس های سفید و لارو پروانه ها را روی درختان میوه، نباتات زراعی، سبزیجات و گیاهان زینتی استفاده مي‌شود . فن پروپاترین هم چنین علاوه بر کشندگی دارای خاصیت دورکنندگی روی کنه ها است و با جلوگیری از تغذیه کنه های بالغ و کاهش اعمال حیاتی آنان، موجب کاهش تخم ها می گردد.

  insecticide

  Filter by:

  Clear All
  Min: تومان Max: 26,650 تومان
  ريال0 ريال26650