در حال بارگزاری ...
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

کود سوپر هیومیکو لبین 1 کیلویی

شناسه محصول: PDS26680
دسترسی: در انبار موجود نیست
شناسه محصول: PDS26680
تولید کننده: لبین (Labin)
فروشنده: دیبای سبز
تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
0
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کود سوپر هیومیکو شامل هیومیک و فولویک استخراج شده از منبع لئوناردیت می باشد که به عنوان یک محرک قدرتمند باعث افزایش رشد گیاه خواهد شد. پتاسیم هیومات باعث بهبود ساختار خاک شده و به آزا...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کود سوپر هیومیکو لبین 1 کیلویی
نقد و بررسی

کود سوپر هیومیکو شامل هیومیک و فولویک استخراج شده از منبع لئوناردیت می باشد که به عنوان یک محرک قدرتمند باعث افزایش رشد گیاه خواهد شد. پتاسیم هیومات باعث بهبود ساختار خاک شده و به آزاد سازی عناصر بلوکه شده در خاک و کلاته کردن آنها کمک می کند که این کار باعث افزایش جذب عناصر خواهد شد.

کارشناسان از ويژگيهاي کود سوپر هیومیکو تحریک رشد گياه و تنش زدايي را برشمرده اند،  با وجود برخي عناصر غذايي مهم و اصلاح خصوصيات شیمیایی و فيزيکي خاک، جذب موثر و بسیار سریع عناصر غذايي را نتیجه خواهد داد. پژوهشگر مناطق خشک و بياباني تحريک رشد ريشه،کاهش انباشت راديکالهاي تنش زا مانند سوپراکسيدها،افزايش عملکرد و افزایش جذب مواد مغذی مورد نياز،بهبود ساخت آنتي اکسيدانهای تنش زدا در گیاهان،افزايش تحمل گياه در برابر تنش های زيستي و غيره ،رفع کمبود برخي مواد مغذی کم مصرف و پرمصرف در گياه،افزايش کيفيت محصولات کشاورزي و  در نتیجه بهبود سلامت انسان را ازجمله ويژگی های اين کود برشمرد.

محصول شرکت LABIN اسپانیا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

آنالیز:Humic acid 70% + Fulvic acid 15% + K2O 12%
مزایا:بهبود ساختمان خاک،افزایش حاصلخیزی و باروری خاک،افزایش ظرفیت نگهداری آب در خاک،افزایش رشد ریشه،کاهش تنش های محیطی ،افزایش درصد جوانه زنی،بهبود جذب عناصر غذایی،

قابلیت اختلاط: قبل از هرگونه اختلاط تست سازگاری انجام گیرد. قبل از استفاده ازترکیب در مقیاس کوچک تست انجام شود.تمام قسمت های سمپاش  چندین بار قبل و بعد از استفاده از این محصول با آب شستشو شود.
ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

طریقه مصرف کود سوپر هیومیکو:

محلولپاشی:2.5-2 گرم در لیتر

آبیاری قطره ای:2 کیلو گرم در هکتار

آبیاری سطحی: 5 کیلوگرم در هکتار


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
بذر
نشا ، نهال پالونیا
کود ، خاک
ابزار ، ادوات ، ماشین آلات